مشاوره و سفارش

رشته آشی

انواع مختلفی از رشته آشی در سایزهای متفاوت و مختلفی وجود دارد. پیشتر از اینها رشته آش معمولا در بسته های یک کیلویی و یا بیشتر عرضه ی بازار می شد. ولی امروزه در بسته های نیم کیلویی تولید و توزیع میگردد.  در تهیه ی رشته ی آش از آرد و آب و نمک استفاده میشود. که بهتر است آرد آن از نوع مرغوب باشد که این نیز بر کیفیت آش رشته ی تهیه شده از آن تاثیر به سزایی دارد. سبزی آش رشته عبارتند از: تره، جعفری، گشنیز، اسفناج یا برگ چغندر. و از حبوباتی مانند نخود، لوبیا چیتی، عدس و لوبیا قرمز هم برای طبخ آش رشته استفاده میشود.

رشته پلویی


رشته پلو، یکی از غذاهای محلی و قدیمی ایرانی است که کمتر کسی پیدا می‌شود که آن را دوست نداشته باشد.همان طور که می‌دانید عید نوروز، جشن و سنتی نمادین در کشور ایران است و غذاهایی که در این جشن باستانی خورده می‌شوند، دارای معنا و مفهوم خاصی هستند. به‌طور مثال، رشته پلو برای شب عید سرو می‌شود.

رشته سوپ

ورمیشل(رشته سوپ) جو دوسر چند غله ترکیبی از غلات جو، گندم، چاودار و جو دوسر پاستا در همه رنگ ها و شکل هایش می تواند یک غذای آسان سرشار از کربوهیدرات در یک رژیم غذایی سالم باشد. ورمیشل(رشته سوپ) جو دوسر چند غله یک ماده خوب و مغذی است. این ماده مغذی نه تنها برای رژیم غذایی گیاهی بسیار مناسب است، بلکه برای رژیم غذایی روزانه همه خانواده‌هایی که مایل به بهبود کیفیت رژیم غذایی خود هستند، ایده‌آل می باشد.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع رشته آشی و پلویی

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

ایمیل

info@yoursite.com

مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه ما

نام مدیر مجموعه