مردی با چسب آکواریوم بزرگ دهن پسرش را بست

انواع چسب های زیادی برای انتخاب وجود دارد و تصمیم گیری می تواند ترسناک باشد! ممکن است به نفع شما (و به نفع ماهی شما) باشد، ما لیستی از مناسب ترین چسب های ایمن برای آکواریوم را گردآوری کرده ایم.

چه آکواریوم شما بزرگ باشد و چه بسیار کوچک، این چسب آکواریوم بزرگ برای ساختن بهترین مسیر مانع برای ماهی شماست. شاید بخواهید یک پری دریایی را به سنگ بچسبانید انتخاب با شماست.

این چسب توسط بسیاری از متخصصان توصیه شده است و استحکام کششی بالایی دارد.اغلب از این نوع چسب برای اتصال لوله هایی که از PVC ساخته شده اند استفاده می شود. این باعث می شود که چسب همه کاره باشد زیرا می تواند مواد مختلف را بچسباند و پس از خشک شدن می تواند زیر آب غوطه ور شدن را نیز تحمل کند.

سیمان آکواریوم چگونه کار می کند؟ نه آنطور که شما ممکن است فکر کنید. به سادگی دو سطح را به هم نمی چسباند. آنها را فیوز می کند. مولکول‌ها به یکدیگر متصل می‌شوند و آن را به چسب قوی تبدیل می‌کنند که برای آن شناخته شده است.

چسب سیمان آکواریوم انواع مختلفی دارد. یکی از انواع سیمان آکواریومی قوام آبکی دارد و چسبناک است. این برای چسباندن ورق ها استفاده می شود.

نوع دوم سیمان آکواریوم بسیار ضخیم تر است و فقط باید قبل از اضافه شدن آب به مخزن کاملاً خشک شود. اگر می خواهید دیوارهای آکواریوم خود را به هم بچسبانید، می توانید از این چسب استفاده کنید زیرا ساختار را به خوبی روی هم نگه می دارد.

Superglue یکی از آن چسب هایی است که تقریباً برای هر نوع تعمیری از آن استفاده می کنیم. از چسباندن لیوان های سرامیکی به هم گرفته تا تعمیر مخزن ماهی یا حتی ساختن یکی از ابتدا، این چسب برای تقریبا تمام پروژه های شما ایده آل است.

برای صنعت آکواریوم، چسب فوق العاده چیزی است که بدون آن نمی توانید انجام دهید. اگر از چسب فوق العاده برای آکواریوم خود استفاده می کنید، به احتمال زیاد از آن برای سنگ هایی که به هم چسبیده اید یا شاید به عنوان چسب گیاهان آکواریومی استفاده می کنید، زیرا گاهی اوقات نیاز به تنظیم دارند.