ساعت های مچی و انواع برند های آن

مراقب باشید، ساعت‌های مچی این روزها فقط زمان را نشان نمی‌دهند، بلکه در واقع با صدای بلند درباره شما و وضعیت شما صحبت می‌کنند!!

دستگاه ساده و هوشیار قبلی که برای در جریان نگه داشتن شما با زمان طراحی شده بود، دستخوش تغییر قدرتمندی شده است.

با آواتارهای جدید و جذاب، ساعت‌های مچی با ویژگی‌های متعدد دیگر یک ضرورت نیستند، آن‌ها برای برخی لوازم جانبی مد زیباترین مدل تونیک زنانه جذاب و برای بسیاری دیگر یک بیانیه قدرتمند هستند.

نام تجاری مهم است

وقتی صحبت از ساعت چوبی به میان می‌آید، برندها بیشتر از طراحی و حتی زمانی که می‌گویند اهمیت دارند. برای کسانی که در راس امور قرار دارند، برندها نشان دهنده ثروت و موقعیت استفاده کننده هستند و این چیزی است که امروزه بیشترین اهمیت را دارد.

ساعت‌های گران‌قیمت و باکیفیت مانند رولکس یا شوپارد در مچ افراد ثروتمند و مشهور یافت می‌شوند که با سارافون دخترانه خود ست کرده اند. سایر برندهای کلاسیک که در لیست مشتاق ترین هستند عبارتند از Longines، Omega، Armani، Titan، Seiko و Timex.

ساعت هایی برای مناسبت های خاص

زمانی بود که مردم تمام زندگی خود را در یک ساعت مچی می گذراندند، امروز مردی تعدادی از آنها را حمل می کند و در عین حال مراقب مدل آینده است. ساعت‌های امروزی باید با روح مناسبت، حال و هوا و سارافون روز هماهنگ شوند.

استایلیست‌ها معتقدند که ساعت‌های مچی به شخصیت می‌افزایند و افرادی که اهمیت دارند باید در انتخاب یکی برای یک موقعیت مهم دقت زیادی داشته باشند.

ساعت های مخصوص ورزش های خاص

ساعت های ورزشی دیگر بخش رو به رشدی است که ورزشکاران ثروتمندتر می شوند و همچنین به این دلیل که افراد مرفه برای گذراندن اوقات گذشته خود به ورزش می پردازند.

امروزه ساعت های تخصصی برای ورزش های خاص مانند تنیس، ژیمناستیک، ورزش های سوارکاری، اسکی، شنا، اسکیت سرعت و غیره وجود دارد.

 • منابع:
  1. ?Wrist Watches – So what’s your power statement
 • تبلیغات: 
  1. کمپوت آلبالو پیوندی گیلاسی صنعتی
  2. استفاده از محافظ چشم در هنگام استفاده از پمپ هواکش
  3. ۲۳ پیشنهاد افراد ثروتمند جهان برای پولدار شدن
  4. گدایی کردن مردی با ۱۰ میلیارد سرمایه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.